Компанія

Про нас

Компанія 4ITGroup більше двадцяти років працює на ринку інформаційних технологій. Наша компанія є інтегратором бізнес-процесів, оператором на ринку телекомунікацій та провайдером комплексних ІТ-послуг. Діапазон діяльності компанії охоплює повний спектр комплексного ІТ-проекту від поставки програмного забезпечення та обладнання до комплексних консалтингових проектів та бізнес-процесів, а також надання ІТ-рішень, навчання ІТ, підтримку і супровід.

Наш портфель рішень призначений як для приватних осіб, так і для підприємств малого та середнього бізнесу, і для великих організацій. Завдяки гнучкості, доступності, розуміння потреб замовника, знання бізнес-процесів, розширення та вдосконалення послуг і рішень 4ITGroup послужить надійним і стабільним партнером в досягненні поставлених стратегічних цілей компанії. Незалежно від масштабу і галузі ми надаємо рішення оптимальні за вартістю і функціоналом. Досвід і постійне підвищення кваліфікації персоналу дозволяють надавати високий рівень сервісу відповідно до кращих світових практик і з використанням новітніх передових технологій.


Історія

До складу 4ITGroup входять компанії, що добре зарекомендували себе на ринку IT-послуг, які пройшли довгий шлях формування, мають колосальний досвід роботи з найбільшими компаніями України і не тільки. Широкий спектр послуг дозволяє розробляти комплексні рішення з надання IT-послуг, задовольняти будь-які побажання Замовника.
Кожен новий проект 4ITGroup – реалізація нових ідей, рух вперед, співпраця з клієнтом, яка приносить задоволення та прибуток.

  • 2009 – Початок діяльності
  • 2018 – FLIPNET ISP Закарпатська обл.
  • 2018 – ТОВ Корсі
  • 2019 – FLIPNET ISP філія Черкаська обл.
  • 2022 – Працюємо над розвитком

Ціль

Дозволити клієнтам нарешті не переривати роботу на вирішення другорядних питань інформаційного забезпечення, а присвятити основний час для важливих аспектів діяльності.

Філософія

Комплексний підхід до надання рішень, незалежно від сфери діяльності Вашої компанії. Завжди попереду, з новими рішеннями та ідеями.

Керівництво

ВІКТОР ЖЕЛТВАЙ - FOUNDER

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque rutrum pellentesque imperdiet. Nulla lacinia iaculis nulla.

ОЛЕКСАНДР ВЕКЛИНЕЦЬ - PARTNER

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque rutrum pellentesque imperdiet. Nulla lacinia iaculis nulla.


Наші клієнти