Послуги

Розробка та розміщення сайтів


Не потрібно хвилюватися про роботу сайту — збережемо замість вас резервні копії, нагадаємо про продовження хостингу. При цьому вам не доведеться оплачувати додаткові послуги в інших компаніях. Усе, що потрібно, уже входить в один пакет : необхідний тип хостингу, домен, SSL-сертифікат.

Віртуальний хостинг

VPS-хостинг

Домени

Виділений сервер

SSL сертифікат

GPS моніторинг транспорту


Системи супутникового моніторингу підвищують ефективність роботи автотранспорту через максимальний облік стану техніки. Стеження знадобиться всім підприємствам, які хоч якось пов'язані з транспортною логістикою. GPS моніторинг раціонально використовувати на легкових та вантажних автомобілях, а також на всіх видах спецтехніки. В цілому, економія коштів після впровадження gps моніторингу досягає від 15 до 40%

Пропонуємо один місяць абонентського обслуговування моніторингу транспортних засобів БЕЗКОШТОВНО!!!

ТЕЛЕФОНУЙ ТЕПЕР

+380 50 14 00 444

smarthome

Розумний будинок

Розумний будинок (або smart-house) — це сучасний продукт діджиталізації, що працює на основі штучного інтелекту. Вважається, що проживання у будинку з подібними налаштуваннями робить життя простішим.

Безпека

Гаджети

Автоматизація

Відеоспостереження

Систем відеоспостереження для квартир, приватних будинків, офісів, паркінгів, складів, інших великих об’єктів. Система відеоспостереження дозволяє централізовано спостерігати за подіями, що відбуваються як на самому об’єкті, що охороняється, так і в його околицях. Це дає можливість своєчасно виявити наближення підозрілих осіб або спробу проникнення на територію.

VoIP телефонія

VoIP-телефонія може стати незамінним помічником вдома. Вона оптимально підійде для інтернет-магазину або домашнього офісу, забезпечить безперебійну і комфортну роботу. Також даний вид телефонії стане знахідкою для тих, кому необхідний постійний зв’язок з партнерами або людьми з інших країн.

Ваш номер

Обробка викликів

Задоволені клієнт

VPN - віртуальні приватні мережі

Високий рівень захищеності каналів зв’язку, що дозволяє передавати по ним конфіденційні приватні дані

Підключення до офісної мережі співробітників, які працюють дистанційно або перебувають у відрядженні

Об’єднання 2-х або більше локальних мереж офісів однієї організації, територіально віддалених один від одного

Доступність в локальній мережі підприємства віддалено розміщених серверів (пошта, ІР-телефонія, бухгалтерія в хмарі або в окремому офісі)

bc4-generic-6

АДМІНІСТРУВАННЯ СЕРВЕРІВ

обслуговування операційних систем Linux та Windows.

Звернувшись до компанії 4ITGroup, Ви отримуєте мінімізацію витрат і ресурсів для управління інфраструктурою, безвідмовності обладнання та підвищення рівня безпеки.

Сервер віртуализації

Windows сервер

WEB сервер

BackUp сервер